Jesteśmy firmą, która posiada w swojej ofercie handlowej różnego rodzaju meble stylowe. Są one wybierane i kupowane za granicą, a następnie trafiają do naszego sklepu, aby mieli Państwo jak największy wybór.

Znaczna część oferowanych przez nas produktów to antyki. Stare meble i przedmioty to nasza pasja. Natomiast każda rzecz, która znajduje się w naszej ofercie, to rodzaj odkrycia, którym chcemy podzielić się z Państwem. Oczywiście zanim zostaną one dopuszczone do sprzedaży upewniamy, że zostały poddane gruntownej renowacji. W związku z tym nie tylko prezentują się naprawdę wyjątkowo, ale również zapewniamy, że każdy z kupionych u nas mebli bardzo dobrze spełnia swoją rolę.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu, a także do zapoznania się z galerią, w której znajdą Państwo zdjęcia oferowanych przez nas mebli stylowych. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy odpowiedzi na nie wszystkie, doradzimy oraz opowiemy nieco więcej o naszych meblach. Dlatego bez względu na to czy szukacie Państwo wyposażenia domu, restauracji, hotelu, muzeum czy też innego obiektu, warto wziąć pod uwagę MebleStyl.